RT0603WRD073K24L
MFR.Part #
RT0603WRD073K24L
JLCPCB Part #
C4327089
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.24kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS