RT0603WRD0734K8L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603WRD0734K8L
JLCPCB Part #
C4202427
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34.8kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS