RT0603WRD07270RL
MFR.Part #
RT0603WRD07270RL
JLCPCB Part #
C3927619
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS