RT0603WRD0723K2L
MFR.Part #
RT0603WRD0723K2L
JLCPCB Part #
C4181998
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS