RT0603WRD071K65L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603WRD071K65L
JLCPCB Part #
C1716428
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS