RT0603WRD071K2L
MFR.Part #
RT0603WRD071K2L
JLCPCB Part #
C1722237
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS