RT0603WRD0713RL
MFR.Part #
RT0603WRD0713RL
JLCPCB Part #
C4078696
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS