RT0603WRD0712K7L
MFR.Part #
RT0603WRD0712K7L
JLCPCB Part #
C4117929
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS