RT0603WRC076K2L
MFR.Part #
RT0603WRC076K2L
JLCPCB Part #
C1718803
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.2kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS