RT0603WRC0742R2L
MFR.Part #
RT0603WRC0742R2L
JLCPCB Part #
C1719113
Description
-55℃~+155℃ 100mW 42.2Ω 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS