RT0603WRC07300RL
MFR.Part #
RT0603WRC07300RL
JLCPCB Part #
C4327868
Description
-55℃~+155℃ 100mW 300Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS