RT0603WRC0715K4L
MFR.Part #
RT0603WRC0715K4L
JLCPCB Part #
C4339559
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.4kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS