RT0603WRC0710K2L
MFR.Part #
RT0603WRC0710K2L
JLCPCB Part #
C4278603
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS