RT0603WRB0795K3L
MFR.Part #
RT0603WRB0795K3L
JLCPCB Part #
C4330524
Description
-55℃~+155℃ 100mW 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS