RT0603WRB078R25L
MFR.Part #
RT0603WRB078R25L
JLCPCB Part #
C4138778
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.25Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS