RT0603WRB078K87L
MFR.Part #
RT0603WRB078K87L
JLCPCB Part #
C3984143
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS