RT0603WRB078K66L
MFR.Part #
RT0603WRB078K66L
JLCPCB Part #
C4346319
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS