RT0603WRB07732RL
MFR.Part #
RT0603WRB07732RL
JLCPCB Part #
C4224347
Description
-55℃~+155℃ 100mW 732Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS