RT0603WRB076R49L
MFR.Part #
RT0603WRB076R49L
JLCPCB Part #
C4091273
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.49Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS