RT0603WRB0763K4L
MFR.Part #
RT0603WRB0763K4L
JLCPCB Part #
C4145702
Description
-55℃~+155℃ 100mW 63.4kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS