RT0603WRB075R36L
MFR.Part #
RT0603WRB075R36L
JLCPCB Part #
C4203881
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.36Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS