RT0603WRB074K7L
MFR.Part #
RT0603WRB074K7L
JLCPCB Part #
C864014
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS