RT0603WRB074K3L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603WRB074K3L
JLCPCB Part #
C3940525
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS