RT0603WRB07481RL
MFR.Part #
RT0603WRB07481RL
JLCPCB Part #
C3939549
Description
-55℃~+155℃ 100mW 481Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS