RT0603WRB07453RL
MFR.Part #
RT0603WRB07453RL
JLCPCB Part #
C3956963
Description
-55℃~+155℃ 100mW 453Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS