RT0603WRB0744R2L
MFR.Part #
RT0603WRB0744R2L
JLCPCB Part #
C4045623
Description
-55℃~+155℃ 100mW 44.2Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS