RT0603WRB07412RL
MFR.Part #
RT0603WRB07412RL
JLCPCB Part #
C3939572
Description
-55℃~+155℃ 100mW 412Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS