RT0603WRB073K83L
MFR.Part #
RT0603WRB073K83L
JLCPCB Part #
C3957163
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.83kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS