RT0603WRB07383RL
MFR.Part #
RT0603WRB07383RL
JLCPCB Part #
C4298115
Description
-55℃~+155℃ 100mW 383Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS