RT0603WRB0737R4L
MFR.Part #
RT0603WRB0737R4L
JLCPCB Part #
C4164221
Description
-55℃~+155℃ 100mW 37.4Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS