RT0603WRB0735R7L
MFR.Part #
RT0603WRB0735R7L
JLCPCB Part #
C4275622
Description
-55℃~+155℃ 100mW 35.7Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS