RT0603WRB0734K8L
MFR.Part #
RT0603WRB0734K8L
JLCPCB Part #
C4141111
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34.8kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS