RT0603WRB0733K2L
MFR.Part #
RT0603WRB0733K2L
JLCPCB Part #
C4151133
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS