RT0603WRB072K87L
MFR.Part #
RT0603WRB072K87L
JLCPCB Part #
C4199209
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.87kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS