RT0603WRB072K2L
MFR.Part #
RT0603WRB072K2L
JLCPCB Part #
C864005
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS