RT0603WRB072K26L
MFR.Part #
RT0603WRB072K26L
JLCPCB Part #
C4293594
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.26kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS