RT0603WRB0726K1L
MFR.Part #
RT0603WRB0726K1L
JLCPCB Part #
C3937506
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS