RT0603WRB07215RL
MFR.Part #
RT0603WRB07215RL
JLCPCB Part #
C4159245
Description
-55℃~+155℃ 100mW 215Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS