RT0603WRB071K5L
MFR.Part #
RT0603WRB071K5L
JLCPCB Part #
C864001
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS