RT0603WRB071K13L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603WRB071K13L
JLCPCB Part #
C4347304
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS