RT0603WRB071K02L
MFR.Part #
RT0603WRB071K02L
JLCPCB Part #
C4015433
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS