RT0603WRB0718RL
MFR.Part #
RT0603WRB0718RL
JLCPCB Part #
C4239158
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS