RT0603WRB0717R8L
MFR.Part #
RT0603WRB0717R8L
JLCPCB Part #
C3924070
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.8Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS