RT0603WRB0716R9L
MFR.Part #
RT0603WRB0716R9L
JLCPCB Part #
C4021801
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.9Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS