RT0603WRB0710R2L
MFR.Part #
RT0603WRB0710R2L
JLCPCB Part #
C4334135
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS