RT0603LRC071K15L
MFR.Part #
RT0603LRC071K15L
JLCPCB Part #
C6288397
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.01% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS