RT0603FRE078R2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603FRE078R2L
JLCPCB Part #
C863969
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 8.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS