RT0603FRE0757R6L
MFR.Part #
RT0603FRE0757R6L
JLCPCB Part #
C2098968
Description
-55℃~+155℃ 100mW 57.6Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS