RT0603FRE07523RL
MFR.Part #
RT0603FRE07523RL
JLCPCB Part #
C863857
Description
-55℃~+155℃ 100mW 523Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS