RT0603FRE074K12L
MFR.Part #
RT0603FRE074K12L
JLCPCB Part #
C863836
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.12kΩ 75V Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS